MEDITAČNÍ POBYTY

Meditace je hra s myslí.

Je to buď nevědomá meditace, to znamená třeba před spaním. Skládáte si myšlenky a je jenom na vás, jestli si do vaší mysli pustíte strachy, obavy, podceňování, negace nebo nadšení a pozitivum.

Cílená meditace může být zaměřená na všechno – lásku, sílu, odpuštění, bezpečí, rovnováhu, …

Dokud nepocítíte sílu meditace, možná se budete vymlouvat (na čas), ale jakmile jí prožijete a ucítíte, vždy si čas najdete…

RODINNÉ KONSTELACE

Mezilidské vztahy jsou věc komplikovaná.

Každodenně se setkáváme se vztahy v rodině, na pracovišti, s přáteli, na úřadech, v obchodech, dopravních prostředcích a dalších místech. Vždy závisí na našem vnitřním naladění, jak tyto situace dokážeme řešit a jaký pocit si z nich odneseme. Naše nepřiměřené emoce a reakce pocházejí z traumat z narušených rodinných vazeb.

Rodinné konstelace vysvětlují jejich původ a nabízejí jejich terapeutické řešení.

Před první návštěvou rodinných konstelací je potřeba osobního setkání a konzultace.

REGRESNÍ TERAPIE

Regrese vám pomohou nalézt klid pro vaši duši a poznat své skutečné JÁ.

Regrese, neboli návrat po časové přímce, jsou proto, aby jste zjistili, proti čemu jste se zpronevěřili už jako děti díky systémům.

Regresní terapie nás vrací k sobě, k našim potlačeným pocitům.

PSYCHOSOMATIKA

Je pravda, jak se říká, že nemoc neexistuje? Že jí máme jenom ve své hlavě? Zapomeňte na to, co jste kdy slyšeli, co jste si kdy přečetli, kdo vám co navykládal. Pokud jsem nemocný, tak nemoc existuje, logicky. Cesta, která vede k vyléčení je přesná diagnostika.

Na semináři Psychosomatika I. se naučíte naslouchat hlasu svého těla. Bolesti těla jsou totiž voláním duše o pomoc a fyzická nemoc je upozorněním na změnu ve vašem životě, které se bráníte.

V psychosomatice je důležitá přesná diagnostika. Na kurzu se naučíte přesnou, jasnou a cílenou diagnostiku, porozumět psychoenergetickým mechanismům, které leží v pozadí nemoci, porozumět řeči těla, nevnímat nemoc jako náhodu nebo osud, ale jako vzkaz ze svého podvědomí – nitra a přijmout za tu situaci zodpovědnost. Na semináři si můžete otevřít dveře na cestu sebeléčby.

MANIPULÁTOŘI

Musíte se neustále obhajovat? Cítíte v sobě pocit viny, že můžete za pocit, postoj, chování druhého? Musíte neustále vysvětlovat jedno a to samé dokola? Máte co dočinění s manipulátorem…

Jelikož forem manipulace je mnoho. Ať už skrze lásku, agresivitu, vydírání, sebelítost. Málokdo si uvědomí, že je s ním manipulováno a tím se jeho život točí v začarovaném kruhu neustálého řešení.

S manipulací se můžeme setkat kdekoliv. V rodině, v práci, mezi přáteli, ale i v každodenním jednání, třeba při nákupu, v restauraci, nebo na úřadech.

Na semináři Manipulátoři I. si osvojíte základy jak poznat maniplátora, i toho skrytého, do kterého byste to nikdy neřekli.

Seminář Manipulátoři I. není o tom, jak změnit druhého, ale jak změnit nás samé. Pochopit své pocity, postoje. Pochopit proč s sebou nechváváme manipulovat. Naučíme se jak změnit náš manipulativní náboj, a pak teprve dojde ke změně. Naučíme se vytvořit si své hranice, tím, že se zbavíme iracionálních pocitů viny, které pramění většinou již z dětství.

AROMATERAPIE

Trpíte častými rýmami a nechcete používat chemické spreje do nosu. Pokoušíte se o alternativní léčbu a na internetu sjíždíte různá doporučení. Zjístíte si, že na rýmu je dobrá máta a zkoušíte všechny možné způsoby, jak si s mátou pomoci, ale váš stav se nelepší? Máta totiž ochlazuje, takže je vaše léčba neefektivní. Záleží samozřejmě na správném používání, ale je třeba si zjištěné informace správně aplikovat.

Mnoho z vás dnes používá aromalampy a aromadifuzéry. Používáte různé olejíčky, ale z mé praxe (práce s lidmi) jsem zjistila, že je používat neumíte. Ba dokonce, někdy si s nimi i škodíte.

Na trhu je spousta doporučených olejíčku, které jsou ,,vydávané“ za esenciální, ale ve skutečnosti se jedná o olejíčky syntetické.

Semináře vede Irena Eretová, terapeutka s dlouholetou praxí v psychosomatice ve spolupráci s Kristýnou Jančovou, zdravotní sestrou se specializací v intenzivní medicíně. Tím propojujeme moderní a tradiční přírodní medicínu.

Všeobecná doporučení jak a na co používat olejíčky jsou nedostatečná a tím pádem mohou být i škodlivá. Pokud nemáte dostatečné znalosti.

Na tomto semináři se naučíte správně aplikovat olejíčky pro ozdravu fyzického i duševního těla. Na semináři si také vyrobíme dva produkty, individuálně, podle vaší potřeby.

7 PILÍŘŮ VZTAHU

Celoživotní láska je cílem, po kterém každý touží – doufá. Vztahy jsou pro nás životně důležité, abychom se mohli stát celistvými – šťastnými. Vztahy se musí budovat, posilovat, uzdravovat.

Na semináři 7. pilířů vztahu I. se naučíte budovat zdravé vztahy – partnerské, rodičovské, rodinné, přátelské, pracovní. Osvojíte si 3 základní pravidla: Propojení, komunikace a nastavení hranic. To jsou stavební kameny k vytvoření pilířů vztahu.

Co si ze semináře odnesete?
– Poznání, jak jste vnitřně nastaveni a tím pochopíte proč a jaké vztahy vytváříte.
– Jak pracovat a vyléčit si nastavení, které vám nepřináší radost.
– Samozřejmě získáte i vhled na chování druhých.

Ceník

KONZULTACE

1250 Kč / 1,5 hodiny

VSTUPNÍ KONZULTACE

1550 Kč / 1,5 hodiny

REGRESNÍ TERAPIE

1000 Kč

RODINNÉ KONSTELACE

500 Kč / den

POSTAVENÍ KONSTELACE

1500 Kč

MANIPULÁTOŘI

2300 Kč

PSYCHOSOMATIKA

2300 Kč

7 PILÍŘŮ VZTAHU

2300 Kč

AROMATERAPIE

2300 Kč

TÉMATICKÉ VEČERY

300 Kč