18
Říjen
17:00 — 23:00
Přeštice
Palackého 1114
1000Kč
Načítání Akce
  • akce již proběhl.

Výroba tuhého šamponu a kondicionéru.

 

Trpíte častými rýmami a nechcete používat chemické spreje do nosu. Pokoušíte se o alternativní léčbu a na internetu sjíždíte různá doporučení. Zjístíte si, že na rýmu je dobrá máta a zkoušíte všechny možné způsoby, jak si s mátou pomoci, ale váš stav se nelepší? Máta totiž ochlazuje, takže je vaše léčba neefektivní. Záleží samozřejmě na správném používání, ale je třeba si zjištěné informace správně aplikovat.

Mnoho z vás dnes používá aromalampy a aromadifuzéry. Používáte různé olejíčky, ale z mé praxe (práce s lidmi) jsem zjistila, že je používat neumíte. Ba dokonce, někdy si s nimi i škodíte.

Na trhu je spousta doporučených olejíčku, které jsou ,,vydávané“ za esenciální, ale ve skutečnosti se jedná o olejíčky syntetické.

Semináře vede Irena Eretová, terapeutka s dlouholetou praxí v psychosomatice ve spolupráci s Kristýnou Jančovou, zdravotní sestrou se specializací v intenzivní medicíně. Tím propojujeme moderní a tradiční přírodní medicínu.

Všeobecná doporučení jak a na co používat olejíčky jsou nedostatečná a tím pádem mohou být i škodlivá. Pokud nemáte dostatečné znalosti.

Na tomto semináři se naučíte správně aplikovat olejíčky pro ozdravu fyzického i duševního těla. Na semináři si také vyrobíme dva produkty, individuálně, podle vaší potřeby.

Podrobnosti

Datum:
Říjen 18, 2019
Čas:
17:00 - 23:00
Cena:
1000Kč
Akce Kategorie:

Nadcházející akce