23
Březen
11:00 — 18:00
Praha
Praha 5,
Načítání Akce
  • akce již proběhl.

Musíte se neustále obhajovat? Cítíte v sobě pocit viny, že můžete za pocit, postoj, chování druhého? Musíte neustále vysvětlovat jedno a to samé dokola? Máte co dočinění s manipulátorem…

Jelikož forem manipulace je mnoho. Ať už skrze lásku, agresivitu, vydírání, sebelítost. Málokdo si uvědomí, že je s ním manipulováno a tím se jeho život točí v začarovaném kruhu neustálého řešení.

S manipulací se můžeme setkat kdekoliv. V rodině, v práci, mezi přáteli, ale i v každodenním jednání, třeba při nákupu, v restauraci, nebo na úřadech.

Na semináři Manipulátoři I. si osvojíte základy jak poznat maniplátora, i toho skrytého, do kterého byste to nikdy neřekli.

Seminář Manipulátoři I. není o tom, jak změnit druhého, ale jak změnit nás samé. Pochopit své pocity, postoje. Pochopit proč s sebou nechváváme manipulovat. Naučíme se jak změnit náš manipulativní náboj, a pak teprve dojde ke změně. Naučíme se vytvořit si své hranice, tím, že se zbavíme iracionálních pocitů viny, které pramění většinou již z dětství.

Cena semináře – 2700 Kč
Přihlásit se můžete přes email zde: https://zelenatara.cz/kontakt/

Další plánované semiáře Plzeň/Praha:
Manipulátoři I.
Psychosomatika I.
Sedm pilířů vztahu I.
Manipulátoři II.
Psychosomatika II.
Sedm pilířů vztahu II.

Podrobnosti

Datum:
Březen 23, 2019
Čas:
11:00 - 18:00
Akce Kategorie:

Nadcházející akce